معرفی بازرگانی احمدی زاد

آموزشگاه بازرگانی احمدی زاد از مدیران و مدرسان مجرب دارای بیش از 10 سال سابقه در بالاترین سطح فنی آموزشی برخوردار بوده و با ارائه همزمان خدمات اجرایی-مشاوره ای بازرگانی باعث ایجاد بستر مناسبی برای جمع کثیری از مدیران-کارشناسان، صاحبان کسب وکار ، دانشجویان و سازمان های خرد و کلان کشور جهت اخذ خدمات آموزشی و مشاوره ای در حوزه کسب و کارهای بازرگانی و صنعتی شده است. دقت بالا در طراحی دوره ها و محتوای آموزشی، بهرمندی از بهترین مدرسان، برگزاری دوره ها در محل و فضاهای آموزشی دانشگاه های معتبر کشور باعث شده قادر باشیم خدمات متمایزی را به مخاطبان خود ارائه نماییم.

داستان ما

این مجموعه در سال 1397 فروشگاه آنلاین خود را در راستای تهیه و تولید انواع محتواهای آموزشی از قبیل بسته های تصویری آموزشی، محصولات و مجلات چند رسانه ای و برخط و کتب تخصصی  آغاز نمود. وجود مدیریت با دانش و توانمندی چون مهندس سیدمحسن احمدی زاد، تیم متخصص و کاردان و تولیدات با کیفیت تخصصی  و در خور شان تاجر و مخاطب ایرانی باعث شده تا در این زمان کوتاه بتوانیم گام بزرگی در اشاعه دانش صادرات و بازرگانی به تجار، صاحبان کسب و کار و تمامی علاقمندان به این حوزه برداشته باشیم. هر چند در این مهم و شرایط اقتصادی پیش رو، نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما سروران می تواند ما را به هدف اصلیمان که سربلندی تاجر ایرانی در تمامی مقاطع بین المللی هست نزدیک نماید.

تفکر ما

ما معتقدیم بر خلاف تمام مشکلات موجود، بخشهای مختلف اقتصاد کشور امکان تجارت و علی الخصوص صادرات را دارند. مطالعه منابع مناسب، سرمایه گذاری، برنامه ریزی، سازماندهی منابع و تلاش جمعی کارکنان یک شرکت می تواند باعث شروع یا توسعه فعالیتهای تجاری و صادراتی شود.

طی سال ­های گذشته، بسیاری افراد نسبت به دریافت آموزش آنلاین تردید داشتند. برخی افراد تصور می ­کردند آموزش آنلاین اعتبار رزومه شان را کم می کند. دیگران نگران بودند که دوره ­های آنلاین ممکن است نتوانند همانند کلاس ­های حضوری سطح مشابهی از مشارکت را فراهم کنند. خوشبختانه، اکنون، فناوری ­های پیشرفته این توانایی را داده است.

پلی میان آموزش و بازار کار

تحولات اقتصادی – اجتماعی متعددی كه در جوامع بشری به دليل وقوع تغييرات سريع تكنولوژی و علمی درحال شكل ‎گيری است، تجديد نظر و بازنگری اهداف آموزش عالی، محتوای برنامه‎های درسی و شيوه‎های آموزشی را ضروری ساخته است. بررسی مختصری از اصلاحات آموزشی در اكثر كشورهای جهان روشنگر اين نكته است كه يكی از جنبه‎های مهم اين اصلاحات تلاش برای ايجاد پلی بين نظام آموزشی و نظام اقتصادی آن جوامع است.

دریافت مجوز نشر دجیتال از وزارت ارشاد

سال 1394

عضویت در انجمن صنفی رایانه ای استان تهران

سال 1396

نامزد برترین سایت آموزشی در جشنواره وب و موبایل

سال 1399